O kancelarii

Nasza Kancelaria Adwokacka to prężnie rozwijająca się na rynku zielonogórskim firma prawnicza. Kancelarię tworzy młody lecz doświadczony, kreatywny i dynamiczny zespół prawników, zapewniając tym samym indywidualne i rzetelne podejście do prowadzonych przez nas spraw. Celem kompleksowej obsługi Klientów Kancelaria Adwokacka współpracuje z rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami podatkowymi. Jesteśmy także w stałym kontakcie z działającą na zielonogórskim rynku kancelarią notarialną.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasza Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną głównie przedsiębiorców ale także osób fizycznych.
Wieloletnia praca i praktyka w kancelariach prawnych jak również doświadczenie zdobyte w innych przedsięwzięciach pozwoliły nam na utworzenie Kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej firm. Kancelaria Prawna świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki.
Oferujemy doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Klienci indywidualni Przedsiębiorcy

Zagraniczne kancelarie

Stała współpraca i relacje z zagranicznymi kancelariami umożliwiają udzielanie kompleksowej pomocy polskim przedsiębiorcom próbującym sił na rynkach międzynarodowych jak i przedsiębiorcom zagranicznym inwestującym w Polsce.

Internet, e-commerce

W związku z wykształceniem i rozwojem społeczeństwa informacyjnego, w których na pierwszy plan wysuwają się dwa podstawowe pojęcia Internet i E-commerce obecnie zajmujemy się doskonaleniem specjalizacji obejmującej prawo Internetu i nowych technologii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów świadczymy także porady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego.